Wyniki zawodów Stowarzyszenia 2022

08.05.2022 Wyspa - Inauguracja sezonu

Miejsce Imię i nazwisko Waga
1. Radosław Kozak 22360
2. Adam Mania 8540
3. Adrian Michalak 8420
4. Dariusz Wilczkowiak 8320
5. Witold Wujek 8220
6. Wojciech Galon 8020
7. Zbigniew Hrankowski 8000
8. Piotr Pasiński 7880
9. Eugeniusz Szepe 7660
10. Roman Michalak/Arkadiusz Śniegucki 7400
11. Paweł Nowak 7060
12. Dariusz Niedzielski 6820
13. Mirosław Kubiaczyk 6560
14. Mateusz Ludwiczak 6160
15. Tomasz Kubiaczyk 5900
16. Roman Zuzański 5660
17. Szymon Turz 5120
18. Jan Bryjak 4660
19. Tadeusz Karwatka 4460
20. Krzysztof Jankowski 4280
21. Tadeusz Matysiak 4080
22. Jarosław Wróblewski 4060
23. Mieczysław Stachowski 3620
24. Andrzej Adamczak 2880
25. Stanisław Kubiaczyk 2740
26. Andrzej Murek 2640
27. Roman Kąkolewski 2420
28. Andrzej Rogalski 2340
29. Michał Włodarczyk 2240
30. Zdzisław Matuszewski 1900
31. Krzysztof Lizert 1700
32. Bronisław Niedzielski 1700
33. Witold Giezek 1100

 

12.06. 2022 Pośrednik - Puchar Prezesa

Miejsce Imię i nazwisko Waga
1. Mirosław Kubiaczyk 6580
2. Wojciech Galon 6040
3. Eugeniusz Szepe 6020
4. Dariusz Niedzielski 5820
5. Arkadiusz Śniegucki 5460
6. Andrzej Marek 4460
7. Roman Michalak 4000
8. Mateusz Ludwiczak 3720
9. Zdzisław Mielcarek 3640
10. Piotr Pasiński/Mieczysław Stachowski 3380
11. Tomasz kubiaczyk 2560
12. Adrian Michalak 2540
13. Michał Mielcarek 2300
14. Zbigniew Hrankowski 2080
15. Szymon Turz 2040
16. Dariusz Wilczkowiak 1840
17. Jan Bryjak 1780
18. Bronisław Niedzielski 1680
19. Tadeusz Matysiak 1380
20. Stanisław Kubiaczyk 1340
21. Witold Wujek 1180
22. Jarosław Wróblewski 1160

Wiadomości

  1. Zarybienie łowisk sportowych
  2. Zarybienie łowiska Robczysko
  3. Zarybienie łowisk
  4. Zarybienie
  5. ZARYBIENIE
  6. ZARYBIENIE
  7. ZARYBIENIE
  8. ZARYBIENIE
  9. ZARYBIENIE
  10. Zarybienie łowisk karpiem pełnołuskim
  11. Otwarcie łowisk na sezon 2021
  12. ZARYBIENIE
  13. ZARYBIENIE
  14. ZARYBIENIE
  15. ZARYBIENIE
  16. ZARYBIENIE
  17. ZARYBIENIE
  18. Prace porządkowe na łowisku KOŃSKI
  19. Prace porządkowe na stawie Koński
  20. Zarybienie
  21. Zarybienie
  22. Prace na stawie WYSPA
  23. Prace porządkowe
  24. Zarybienie
  25. Zarybienie
  26. Prace porządkowe na stawie KOŃSKI
  27. Zarybienie
  28. Zarybienie
  29. ZAWODY NOCNE
  30. Festyn rodzinny
  31. Program złota rybka
  32. Zarybienie
  33. Znaleziono sprzęt wędkarski
  34. Zarybienie Sandaczem
  35. Łowisko WYSPA zamknięte !!!
  36. Zakaz wędkowania
  37. Rezerwacja łowisk na zawody
  38. zarybienie
  39. Rezerwacja łowiska na zawody
  40. Rezerwacja łowiska na zawody
  41. Rezerwacja Łowiska na Zawody
  42. Rezerwacja łowiska na zawody
  43. Rezerwacja łowiska na zawody
  44. Rezerwacja łowiska na zawody
  45. UWAGA WAŻNE
  46. ZARYBIENIE
  47. Rezerwacja łowiska na zawody
  48. Dodatkowy termin zbierania opłat
  49. Rezerwacja łowiska na zawody
  50. Rezerwacja łowiska na zawody
  51. Rezerwacja łowiska na zawody
  52. Rezerwacja łowiska na zawody
  53. Srzątanie Łowisk WYSPA I KOŃSKI
  54. Prace porządkowe na stawie WYSPA
  55. Prace na Pośredniku
  56. Prace porządkowe na stawie Pośrednik
  57. ZEBRANIE !!!
  58. Prace porządkowe na stawie POŚREDNIK
  59. Prace porządkowe na stawie w Robczysku
  60. Zarybienie
  61. Zarybienie
  62. Dojechał LIN
  63. Zarybienie
  64. Przypomnienie
  65. Zarybienie
  66. Konkurs dla członków Stowarzyszenia 60 lat i powyżej
  67. Zarybienie
  68. Program \"Złota Rybka\"zrealizowany
  69. Sprzątanie łowiska
  70. Prace porządkowe
  71. UWAGA WAŻNE
  72. Zarybienie
  73. Zarybienie
  74. Zarybienie
  75. Prace porządkowe na stawie WYSPA
  76. Zawody dla dzieci
  77. Przypominamy o konkursie
  78. Porządki majowe c.d.
  79. Majowe sprzątanie
  80. Zezwolenie na wędkowanie nocne
  81. Dyżur zarządu
  82. Zawody otwierające sezon
  83. Strona internetowa
Kontakt

STOWARZYSZENIE WODNIK
ul. Spokojna 4
64-122 Pawłowice

 

NUMERY KONTAKTOWE TELEFONÓW:

 

FRANCISZEK NOWAK - PREZES ZARZĄDU 602-883-535

ANDRZEJ HELIŃSKI - WICEPREZES 603-755-150

JAN WŁODARCZYK - CZŁONEK ZARZĄDU 691-284-100  
 
ADAM MANIA - CZŁONEK ZARZĄDU 734-221-089
 
ARKADIUSZ ŚNIEGUCKI - CZŁONEK ZARZĄDU 607-432-474
 
PAWEŁ MAŁECKI - CZŁONEK ZARZĄDU 880-397-128
 
RADOSŁAW KOZAK - CZŁONEK ZARZĄDU 665-126-014